Reklama

Kolejny raper zagra koncert na wrocławskiej plaży. W ramach „Lata w Plenerze”

14/04/2021 09:17

W maju na plaży HotSpot wystąpi popularny raper Paluch. W czerwcu w tym samym miejscu koncert zagra natomiast Kękę.

Kękę to raper, którego kariera rozpoczęła się w 2001 roku w radomskim podziemiu. Od 2013 roku jest związany z wytwórnią Prosto, w której wydał albumy „Takie rzeczy” i Nowe rzeczy”. Pierwszy z nich otrzymał certyfikat platynowej płyty, a drugi – potrójną platynę. W ramach własnej wytwórni muzyk wydał w 2016 roku swój trzeci album zatytułowany „Trzecie Rzeczy”.

W piątek, 11 czerwca, po godz. 20, Kękę wystąpi na wrocławskiej plaży HotSpot (ul. Wejherowska 34). Bilety kosztują 59 zł i można je kupować tutaj oraz za pośrednictwem stron: biletomat, going, empikebileteventim.


Zasady bezpieczeństwa


Organizatorzy zapewniają, że przestrzeń koncertu zostanie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik wydarzenia będzie zaś zobowiązany do utrzymania odstępu 1,5 m od innych osób (nie dotyczy to uczestników zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust. Przy wejściu na teren plaży dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk, sprawdzana będzie też temperatura uczestników. Będą oni także zobowiązani do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi.


CZYTAJ TEŻ: ZNANY RAPER WYSTĄPI NA WROCŁAWSKIEJ PLAŻY

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości