Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. Funkcjonariusze udowodnili mu pięc kradzieży jednośladów na terenie miasta. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Złodziej wpadł, gdy funkcjonariusze ustalili okoliczności kradzieży jednośladu w jednej z kamienic na wrocławskim Ołbinie. Jak się okazało sprawca wszedł na strych przez otwarte okno, a następnie nożycami przeciął zabezpieczenie roweru i zabrał go. Tak zdobyty rower sprzedał przypadkowo spotkanej osobie. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Wrocławia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze