Reklama

Kolizja autobusu z samochodem. Tworzyły się korki [ZDJĘCIA]

08/02/2019 09:17

W piątek rano, ok. godz. 8:15, na skrzyżowaniu ulic Mościckiego i Karwińskiej doszło do kolizji autobusu z samochodem. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny, ale były utrudnienia w ruchu, a korek miał ponad kilometr.

– Kierowca osobowego volkswagena wymusił pierwszeństwo, gdy włączał się do ruchu i uderzył w prawidłowo jadący autobus. Znajdujący się w samochodzie kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala, ale ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.


W związku z tym zdarzeniem były utrudnienia w ruchu i tworzyły się duże korki. Autobusy linii 125 w obu kierunkach skierowano objazdem do pętli Tarnogaj przez ul. Karwińską, Opolską, Armii Krajowej i Tarnogajską. Po godz. 10:00 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy. Na miejsce przyjechały pogotowie ratunkowe i straż pożarna.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości