Reklama

Koń stratował ludzi w trakcie parady. Trzy osoby w szpitalu

11/11/2012 00:00

W niedzielę przed południem na wrocławskiej Różance jeden z koni biorących udział w paradzie z okazji Święta Niepodległości wpadł w tłum ludzi. Trzy osoby: dwie kobiety i dziecko trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w trakcie parady jeźdzców zorganizowanej przez radę osiedla Karłowice-Różanka z okazji obchodów Święta Niepodległości. Przed godziną 11 jeden z koni zerwał się z zaprzęgu i wpadł w tłum ludzi stojących przed kościołem na alei Kasprowicza.


Zwierzę stratowało kilka osób. Trzy z nich, dwie kobiety i dziecko, trafiły do szpitala. Życiu poturbowanych osób nie zagraża niebezpieczeństwo.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości