W niedzielę przed południem na wrocławskiej Różance jeden z koni biorących udział w paradzie z okazji Święta Niepodległości wpadł w tłum ludzi. Trzy osoby: dwie kobiety i dziecko trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Do zdarzenia doszło w trakcie parady jeźdzców zorganizowanej przez radę osiedla Karłowice-Różanka z okazji obchodów Święta Niepodległości. Przed godziną 11 jeden z koni zerwał się z zaprzęgu i wpadł w tłum ludzi stojących przed kościołem na alei Kasprowicza.
Zwierzę stratowało kilka osób. Trzy z nich, dwie kobiety i dziecko, trafiły do szpitala. Życiu poturbowanych osób nie zagraża niebezpieczeństwo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze