Po 20 latach koszykarze Śląska Wrocław zdobyli mistrzostwo Polski w Energa Basket Lidze. W sobotę "poprawiny" - wrocławianie będą świętować zwycięstwo przy Hali Stulecia.
W piątkiowym meczu finałów Energa Basket Ligi podopieczni Andreja Urlepa wygrali z Legią Warszawa 90:77, zdobywając mistrzostwo Polski. Radości kibiców nie ma końca, a ci, którzy wciąż czują niedosyt świętowania zwycięstwa wrocławskich koszykarzy, klub zaprasza na spotkanie pod Iglicą.
Koszykarski WKS Śląsk Wrocław organizuje w sobotę, 28 maja, o godz. 15 imprezę w strefie kibiców WrocLove Basketball na placu pod Iglicą koło Hali Stulecia. W programie "Osiemnastki" ponowne, wspólne oglądanie decydujacego meczu, przejazd Trójkolorowych przez miasto otwartym autobusem z Hali Kosynierka pod Halę Stulecia oraz celebrowanie Mistrzostwa Polski razem z drużyną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze