Reklama

Koszykarski Śląsk Wrocław mistrzem Polski po 20 latach. Świętowanie pod Iglicą

28/05/2022 10:12

Po 20 latach koszykarze Śląska Wrocław zdobyli mistrzostwo Polski w Energa Basket Lidze. W sobotę "poprawiny" - wrocławianie będą świętować zwycięstwo przy Hali Stulecia.

W piątkiowym meczu finałów Energa Basket Ligi podopieczni Andreja Urlepa wygrali z Legią Warszawa 90:77, zdobywając mistrzostwo Polski. Radości kibiców nie ma końca, a ci, którzy wciąż czują niedosyt świętowania zwycięstwa wrocławskich koszykarzy, klub zaprasza na spotkanie pod Iglicą. 


Koszykarski WKS Śląsk Wrocław organizuje w sobotę, 28 maja, o godz. 15 imprezę w strefie kibiców WrocLove Basketball na placu pod Iglicą koło Hali Stulecia. W programie "Osiemnastki" ponowne, wspólne oglądanie decydujacego meczu, przejazd Trójkolorowych przez miasto otwartym autobusem z Hali Kosynierka pod Halę Stulecia oraz celebrowanie Mistrzostwa Polski razem z drużyną. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości