Reklama

Kradli kabel energetyczny. Są już w rękach policji

15/12/2012 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn kradnących kabel energetyczny. Straty oszacowano na 8 tysięcy złotych. Sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

- Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego i Interwencyjnego KMP , którzy patrolowali ulice na wrocławskim Śródmieściu zauważyli trzech mężczyzn, którzy z budynku hali przy ul. Rychtalskiej wyrywali blachy zabezpieczające wejście do wewnątrz. Gdy policjanci podjechali bliżej mężczyźni weszli już do środka. Tam zostali zatrzymani - relacjonuje podkom. Magdalena Kruaze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Sprawcy to wrocławianie w wieu 29, 35 i 41 lat. Policjanci znaleźli kilkanaście metrów odciętego kabla energetycznego.



- Odcięty kabel sprawcy schowali przy kontenerze znajdującym się na terenie betoniarni. Właściciel oszacował straty na 8 tys. zł. Przy zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli specjalne obcęgi do cięcia kabla o wysokim napięciu, trzy brzeszczoty i 2 młotki - dodaje podkom. Magdalena Kruaze.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości