Policjant w czasie wolnym od pracy zauważył w jednej z galerii kobietę i mężczyznę podejrzewanych o szereg kradzieży sklepowych. Funkcjonariusz policji zapamiętał ich wizerunki z monitoringu zabezpieczonego po jednym ze zdarzeń. Natychmiast przekazał tą informację policjantom w służbie, co pozwoliło na ich zatrzymanie.
Funkcjonariusz policji, przebywając w czasie urlopu wraz z rodziną na terenie jednej z galerii handlowych zauważył kobietę i mężczyznę, którzy w czerwcu 2017 roku zostali zarejestrowani przez monitoring jednego ze sklepów podczas kradzieży 10 sztuk odzieży.
Policjant powiadomił przełożonego o zaistniałej sytuacji. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy, którzy zatrzymali podejrzewanych 38-letniego mężczyznę i 35-letnią kobietę.
Policjanci udowodnili zatrzymanym kradzież odzieży o łącznej wartości 1100 złotych, a ponadto mężczyźnie –kradzież rozbójniczą w jednej z sieciowych placówek handlowych, kradzież sklepową, kradzież portfela z dokumentami i kartami bankomatowymi na szkodę jednej z osób, a także dwukrotną kradzież … klocków. Łączną wartość strat oszacowano na ponad 1800 złotych.
Zatrzymany mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną za wcześniejsze kradzieże. Grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat, natomiast za kradzież rozbójniczą grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze