Zamienianie Kuźniczej w deptak zacznie się w drugiej połowie września. Na tej ulicy pojawią się dwa całkiem nowe modele lamp ulicznych i trzeci, znany m.in. z Ostrowa Tumskiego, stylizowany na oświetlenie gazowe. Razem z lampami z Rynku, Oławskiej i Szewskiej na Starym Mieście będziemy mieli więc 6 różnych latarni ulicznych.
Znamy już harmonogram wstępny przebudowy ul.Kuźniczej. Razem z sąsiednimi ulicami i pl. Uniwersyteckim, ostanie zamknięta w drugiej połowie września. Na 18 miesięcy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze