Tylko pół roku dzieli nas od zakończenia przebudowy centrum handlowego przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera. Inwestor zapewnia, że zakupy w Tarasach Grabiszyńskich zrobimy już w czerwcu tego roku.
Budynek potocznie nazywany przez mieszkańców „białym pawilonem” został gruntownie przebudowany i rozbudowany. Obiekt po otwarciu będzie posiadać trzy kondygnacje o łącznej powierzchni handlowo-usługowej ok. 6300 m2. Wśród najemców znajdą się m.in. supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, EuroApteka, Inmedio, piekarnia, kwiaciarnia, biuro podróży, restauracja Krawczyk, pizzeria oraz kawiarnia Bema Cafe. Do zmodernizowanego centrum powrócą także niektóre z dotychczasowych punktów usługowych – IX oddział PKO BP, urząd pocztowy, salon fryzjerski oraz sklep AGDOM.
Oprócz części handlowej, w zmodernizowanym centrum przewidziano kondygnację biurowo-medyczną oraz część rekreacyjno-rozrywkową, w tym nowoczesne centrum Fitness24Seven (1200 m2). Obiekt będzie posiadać też wygodny parking dla samochodów o łącznej ilości około 160 miejsc.
– Dokładamy wszelkich starań, aby zmodernizowane centrum stało się nie tylko przyjaznym miejscem zakupów, ale również atrakcyjnym miejscem spotkań i rozrywki dla mieszkańców okolic – Jerzy Sikora, prezes zarządu spółek Womak Holding, które są inwestorem obiektu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze