Reklama

Latem tego roku zrobimy zakupy w Tarasach Grabiszyńskich [ZDJĘCIA Z BUDOWY]

25/01/2017 13:26

Tylko pół roku dzieli nas od zakończenia przebudowy centrum handlowego przy skrzyżowaniu ulic Grabiszyńskiej i Hallera. Inwestor zapewnia, że zakupy w Tarasach Grabiszyńskich zrobimy już w czerwcu tego roku.

Budynek potocznie nazywany przez mieszkańców „białym pawilonem” został gruntownie przebudowany i rozbudowany. Obiekt po otwarciu będzie posiadać trzy kondygnacje o łącznej powierzchni handlowo-usługowej ok. 6300 m2. Wśród najemców znajdą się m.in. supermarket Piotr i Paweł, drogeria Rossmann, EuroApteka, Inmedio, piekarnia, kwiaciarnia, biuro podróży, restauracja Krawczyk, pizzeria oraz kawiarnia Bema Cafe. Do zmodernizowanego centrum powrócą także niektóre z dotychczasowych punktów usługowych – IX oddział PKO BP, urząd pocztowy, salon fryzjerski oraz sklep AGDOM.


Oprócz części handlowej, w zmodernizowanym centrum przewidziano kondygnację biurowo-medyczną oraz część rekreacyjno-rozrywkową, w tym nowoczesne centrum Fitness24Seven (1200 m2). Obiekt będzie posiadać też wygodny parking dla samochodów o łącznej ilości około 160 miejsc.

Reklama

– Dokładamy wszelkich starań, aby zmodernizowane centrum stało się nie tylko przyjaznym miejscem zakupów, ale również atrakcyjnym miejscem spotkań i rozrywki dla mieszkańców okolic – Jerzy Sikora, prezes zarządu spółek Womak Holding, które są inwestorem obiektu.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości