Wodna Służba Ratownicza interweniowała dzisiejszego popołudnia w Siechnicach. Ratownicy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał skoczyć z mostu.
Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, przed godziną 17. Wodna Służba Ratownicza interweniowała w podwrocławskich Siechnicach. Otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna chciał skoczyć z mostu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nikogo tam nie było. - Po potwierdzeniu informacji przez policję, że życiu i zdrowiu mężczyzny nic nie zagraża wszystkie zespoły zakończyły działania - relacjonuje organizacja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze