Reklama

Mężczyzna chciał skoczyć z mostu pod Wrocławiem

Wodna Służba Ratownicza interweniowała dzisiejszego popołudnia w Siechnicach. Ratownicy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał skoczyć z mostu.

Wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie, przed godziną 17. Wodna Służba Ratownicza interweniowała w podwrocławskich Siechnicach. Otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna chciał skoczyć z mostu. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że nikogo tam nie było. - Po potwierdzeniu informacji przez policję, że życiu i zdrowiu mężczyzny nic nie zagraża wszystkie zespoły zakończyły działania - relacjonuje organizacja.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2025 20:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości