Reklama

Mieszkańcy Nadodrza raz jeszcze wybierali przedstawicieli do Rady Osiedla [GALERIA]

18/06/2017 19:27

W niedzielę (18 czerwca) mieszkańcy Nadodrza w powtórzonych wyborach wybierali swoich przedstawicieli do Rady Osiedla.

Przypomnijmy, że kwietniowe wybory do osiedlowego samorządu zostały unieważnione, bo w jednym z lokali doszło do złamania ciszy wyborczej, co przy tak niewielkiej skali wyborów, mogło mieć wpływ na ich wynik.

O unieważnieniu wyniku wyborów z 23 kwietnia zadecydowała komisja ds. Partycypacji Społecznej i Osiedli, która w drugiej instancji zajęła się skargą części kandydatów startujących do RO Nadodrze.


Wojciech Bolesta

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości