W niedzielę (18 czerwca) mieszkańcy Nadodrza w powtórzonych wyborach wybierali swoich przedstawicieli do Rady Osiedla.
Przypomnijmy, że kwietniowe wybory do osiedlowego samorządu zostały unieważnione, bo w jednym z lokali doszło do złamania ciszy wyborczej, co przy tak niewielkiej skali wyborów, mogło mieć wpływ na ich wynik.
O unieważnieniu wyniku wyborów z 23 kwietnia zadecydowała komisja ds. Partycypacji Społecznej i Osiedli, która w drugiej instancji zajęła się skargą części kandydatów startujących do RO Nadodrze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze