Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek późnym wieczorem we Wrocławiu. Na ulicy Braniborskiej 29-letni mężczyzna wpadł pod samochód i został poważnie ranny.
Wszystko działo się między godziną 20 a 21. Na jednym z przejść dla pieszych na ulicy Braniborskiej doszło do wypadku. Jak relacjonują świadkowie - mężczyznę potracił samochód marki skoda.
Na miejsce przyjechały policja oraz pogotowie ratunkowe. Ponieważ mężczyzna doznał obrażeń rąk i nóg został odwieziony do jednego z wrocławskich szpitali.
Jego życiu, według wstępnych ustaleń lekarzy, na szczęście nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo. Policja ustala teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Na razie nie wiadomo kto ponosi winę za spowodowanie wypadku. Ustali to policyjne dochodzenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze