Reklama

Młody mężczyzna wpadł pod auto na Braniborskiej. Jest w szpitalu

06/11/2012 00:00

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek późnym wieczorem we Wrocławiu. Na ulicy Braniborskiej 29-letni mężczyzna wpadł pod samochód i został poważnie ranny.

Wszystko działo się między godziną 20 a 21. Na jednym z przejść dla pieszych na ulicy Braniborskiej doszło do wypadku. Jak relacjonują świadkowie - mężczyznę potracił samochód marki skoda.

Na miejsce przyjechały policja oraz pogotowie ratunkowe. Ponieważ mężczyzna doznał obrażeń rąk i nóg został odwieziony do jednego z wrocławskich szpitali.


Jego życiu, według wstępnych ustaleń lekarzy, na szczęście nie zagraża jednak żadne niebezpieczeństwo. Policja ustala teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Na razie nie wiadomo kto ponosi winę za spowodowanie wypadku. Ustali to policyjne dochodzenie.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości