Reklama

Moje święta: Rafał Jurkowlaniec

24/12/2009 00:00

W czasie tegorocznych świąt publikować będziemy „ankiety świąteczne”, o których wypełnienie poprosiliśmy kilku znanych mieszkańców Wrocławia. Zaczynamy od wojewody dolnośląskiego - Rafała Jurkowlańca.

Święta, których nie zapomnę...


 


Parę lat temu miałem poważny wypadek na paralotni. Leżałem w łóżku zakuty w gips. Dodatkowo zatrułem się tuż przed świętami i w Wigilię miałem kompletny post. Mogłem jeść tylko gotowany ryż. Było mi tak przykro.....

Święta to czas...


 


Poświęcany tylko rodzinie. Moje absolutnie najcenniejsze chwile.

Wymarzony prezent...


 


Nowy rower. Jestem zapalonym kolarzem. Prawie wszystkie wolne chwile wykorzystuję na jazdę na rowerze.

Ulubiona potrawa wigilijna...


 


Bez dwóch zdań kutia.

Do moich obowiązków świątecznych należy...

Reklama

 


Kupno choinki, przyrządzenie kutii i sałatki.

Tegorocznego Sylwestra spędzę...


 


Z rodziną i przyjaciółmi w ich domu pod Wrocławiem.


W Nowym Roku życzę mieszkańcom Dolnego Śląska...


 


Tego, czego i sobie. Żebyśmy mieli jak najwięcej powodów do dumy z naszego regionu.



 


MR

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości