Od ubiegłego weekendu piesi i rowerzyści mogą już korzystać ze świeżo wybudowanego łącznika biegnącego wzdłuż torów kolejowych między ulicami Buforową i Konduktorską.
- W zeszłym tygodniu zakończyły się prace przy budowie ciągu pieszo-rowerowego w ul. Buforowej. Droga biegnie wzdłuż torów kolejowych i zapewnia połączenie między Konduktorską a Buforową. W ramach inwestycji wybudowano również świetlenie, obecnie trwają formalności związane z zasileniem latarni przez Tauron – informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Generalnym wykonawcą robót była firma Skanska. Koszt zadania to 550 000 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze