Reklama

Można już korzystać z nowego łącznika pieszo-rowerowego na Brochowie

18/10/2016 12:18

Od ubiegłego weekendu piesi i rowerzyści mogą już korzystać ze świeżo wybudowanego łącznika biegnącego wzdłuż torów kolejowych między ulicami Buforową i Konduktorską.

- W zeszłym tygodniu zakończyły się prace przy budowie ciągu pieszo-rowerowego w ul. Buforowej. Droga biegnie wzdłuż torów kolejowych i zapewnia połączenie między Konduktorską a Buforową. W ramach inwestycji wybudowano również świetlenie, obecnie trwają formalności związane z zasileniem latarni przez Tauron – informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.


Generalnym wykonawcą robót była firma Skanska. Koszt zadania to 550 000 zł.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości