10 tysięcy złotych będzie kosztowało odnowienie elewacji akademików Politechniki Wrocławskiej na Wittigowie. Zniszczył je 44-letni grafficiarz. Przyznał się do winy. Grozi mu lat więzienia.
- Umieszczając graffiti na budynkach popełnił przestępstwo. Dzięki wnikliwej pracy policjanci zapobiegli dalszej dewastacji obiektów - mówi komisarz Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Zatrzymany mężczyzna zniszczył elewację dwóch domów studenckich. Do zdarzenia miało dojść na początku marca. Uczelnia wyceniła straty na kwotę 10 tysięcy złotych - dodaje policjant.
44-latek usłyszał już zarzuty dotyczące uszkodzenia elewacji budynku, do których się przyznał. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.