Reklama

Myślał, że jest artystą. Policja zatrzymała grafficiarza z Wittigowa

02/04/2025 13:04

10 tysięcy złotych będzie kosztowało odnowienie elewacji akademików Politechniki Wrocławskiej na Wittigowie. Zniszczył je 44-letni grafficiarz. Przyznał się do winy. Grozi mu lat więzienia.

- Umieszczając graffiti na budynkach popełnił przestępstwo. Dzięki wnikliwej pracy policjanci zapobiegli dalszej dewastacji obiektów - mówi komisarz Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Zatrzymany mężczyzna zniszczył elewację dwóch domów studenckich. Do zdarzenia miało dojść na początku marca. Uczelnia wyceniła straty na kwotę 10 tysięcy złotych - dodaje policjant.

44-latek usłyszał już zarzuty dotyczące uszkodzenia elewacji budynku, do których się przyznał. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości