Reklama

Na nowych rondach przy A4 pod Wrocławiem wylewają asfalt. Tak idą prace

27/03/2024 14:36

Trwa budowa nowych rond przy dwóch zjazdach z autostrady A4 pod Wrocławiem - przy węzłach Wrocław Wschód i Brzezimierz. Drogowcy wylewają już asfalt, a prace mają zakończyć się jesienią. 

Nowe ronda planowane są przy dwóch zjazdach pod Wrocławiem - przy węzłach Wrocław Wschód i Brzezimierz. Obecnie z węzła Wrocław Wschód zjeżdża się w ruchliwą drogę Wrocław - Strzelin (DW 395), co sprawia, że szczególnie skręt w lewo w kierunku Wrocławia i Wschodniej Obwodnicy Wrocławia nie jest bezpieczny. Z kolei z węzła Brzezimierz zjeżdża się na mniej ruchliwą trasę Oława – Strzelin (DW 396), natomiast z tego zjazdu często korzystają kierowcy w celu uniknięcia korków pod Wrocławiem.  


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

Reklama

Na jakim etapie są prowadzone prace? - Aktualnie na nowo budowanych rondach prowadzimy prace bitumiczne. Rozpoczęliśmy je od węzła Brzezimierz, później rozpocznie się układanie masy na węźle Wrocław Wschód – mówi Michał Dąbrowski, kierownik budowy. – Masę układamy na razie na połowie obu rond, po czym nastąpi przeniesie ruchu już na nowe nawierzchnie. Dzięki temu będziemy mogli przystąpić do prac na drugich połówkach rond - dowiadujemy się. Prace mają zakończyć się w październiku tego roku.



 


 


 

Reklama

 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości