Reklama

Na Strzegomskiej auto potrąciło na pasach dwie osoby. Piesi trafili do szpitala

24/11/2012 00:00

Do poważnego wypadku doszło w sobotę na ulicy Strzegomskiej. Auto potrąciło tam przechodzących przez pasy kobietę i mężczyznę. Poszkodowani z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala. Dokładne przyczyny zdarzenia bada policja.

Do wypadku doszło w sobotę popołudniu na ulicy Strzegomskiej, na wysokości numer 111. Citroen potrącił przechodzące przez pasy dwie osoby - kobietę i mężczyznę. Poszkodowanych z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala.

Szczegółowe przyczyny wypadku bada policja. Wszystko wskazuje na to, że zostanie wszczęte śledztwo w tej sprawie.



tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości