Do poważnego wypadku doszło w sobotę na ulicy Strzegomskiej. Auto potrąciło tam przechodzących przez pasy kobietę i mężczyznę. Poszkodowani z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala. Dokładne przyczyny zdarzenia bada policja.
Do wypadku doszło w sobotę popołudniu na ulicy Strzegomskiej, na wysokości numer 111. Citroen potrącił przechodzące przez pasy dwie osoby - kobietę i mężczyznę. Poszkodowanych z ciężkimi obrażeniami przewieziono do szpitala.
Szczegółowe przyczyny wypadku bada policja. Wszystko wskazuje na to, że zostanie wszczęte śledztwo w tej sprawie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze