Spore utrudnienia na wjeździe na autostradę A4 pod Kątami Wrocławskimi. Na zakręcie od tira odłączyła się naczepa. Na miejscu ruchem kieruje policja.
Do zdarzenia doszło niedaleko stacji BP na wjeździe na jezdnię autostrady prowadzącą w kierunku Wrocławia. W miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy, kieruje nim policja. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szacuje, że utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać jeszcze do godziny 12.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.