W czwartek rozpoczął się remont przejścia Świdnickiego. Prace wykonywane są w ramach gwarancji i zostaną podzielone na dwa etapy.
Do końca sierpnia mają być wykonane prace naziemne w ramach, których uszczelnione zostaną świetlik oraz szklana balustrada.
Prace w samym przejściu rozpoczną się, gdy ekipie uda się określić miejsce nieszczelności izolacji.
- Prace w ramach gwarancji będą trwały ok. 6 tygodni, a Miasto nie poniesie z tego tytułu żadnych kosztów – informuje Małgorzata Szafran z urzędu miejskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze