Reklama

Nie żyje Zbigniew Sebastian, honorowy prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej

29/07/2024 11:30

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł Zbigniew Sebastian. Współzałożyciel i wieloletni Prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Człowiek wielkiej mądrości, zawsze gotowy na niesienie pomocy i wsparcie ludzi i organizacji. Wspaniały Szef, Przyjaciel i Przedsiębiorca - poinformoła w poniedziałek przed południem Dolnośląska Izba Gospodarcza.

Zbigniew Sebastian urodził się we Wrocławiu i tutaj spędził całe swoje życie. Ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej, od 1977 r. pracował na tej uczelni - był inżynierem i doktorem nauk technicznych. W 1996 r. został prezesem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Był nim aż do 2018 roku. Przez ostatnie lata był prezesem honorowym.


W 2020 r. został uhonorowany Nagrodą Prezydenta Wrocławia „za wkład wniesiony w rozwój wrocławskiej i dolnośląskiej przedsiębiorczości”. - Wrocław nie zapomni jego rzetelności oraz aktywnej pracy na rzecz naszej miejskiej społeczności - napisał po śmierci Zbigniewa Sebastiana prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości