Dwóch nieletnich chłopców wypalało w poniedziałek trawy na terenach nadbrzeżnych, a od ognia zapaliły się okoliczne drzewa. Zauważył ich strażnik miejski i zatrzymał, a ugaszeniem pożaru zajęła się straż pożarna.
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na na ul. Kozanowskiej. Funkcjonariusz wrocławskiej straży miejskiej powiadomił telefonicznie Centrum Kierowania i Monitoringu, że po zakończeniu pracy zauważył na terenach nadbrzeżnych Odry, na wysokości byłej przeprawy promowej, dwóch chłopców w wieku około 15 lat wypalających trawy. Od ognia zapaliły się okoliczne drzewa.
Mieszkańcy wezwali na miejsce straż pożarną i policję. Funkcjonariusz ujął sprawców podpalenia, których przekazał patrolowi policji celem prowadzenia dalszych czynności. Dwie jednostki straży pożarnej ugasiły pożar.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze