Reklama

Nocny wypadek przy klubie X-Demon. Auto wjechało w grupę ludzi [ZDJĘCIA]

24/03/2018 10:36

Kierowca białej skody na warszawskich numerach potrącił 21-latka na placu Wolności, przy Narodowym Forum Muzyki, w piątek tuż przed północą. Po meczu Polska-Nigeria w centrum miasta bawiły się tłumy. 

Samochód wjechał w grupę osób podczas cofania. Poważnie ranny, ale przytomny 21-latek został przewieziony karetką do szpitala przy ul. Borowskiej. Na chodniku były ślady krwi. Policja informuje, że kierowca skody w momencie zdarzenia był trzeźwy. 


- Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Przesłuchanie kierowcy, potrąconego pieszego i świadków wypadku pozwoli ustalić, jak do niego doszło. Wiele wskazuje jednak na to, że mężczyzna kierujący autem nie zachował ostrożności podczas manewru cofania - mówi Wojciech Jabłoński z dolnośląskiej policji.

Reklama

Na Facebooku krąży informacja, jakoby sprawcą był kierowca Ubera, policja twierdzi natomiast, że nie posiada takiej wiedzy.


Byłeś świadkiem wypadku? Daj znam znać, co sie stało, używając opcji ALERT TUWROCLAW.COM.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości