Łącznik drogowy między ulicami Rakietową oraz Żwirki i Wigury jest już gotowy. Zostanie otwarty dla kierowców i autobusów MPK w nocy z soboty na niedzielę.
Nowy łącznik wraz z rondem i mostem będzie wjazdem do Wrocławia od strony gminy Kąty Wrocławskie. Korzystać z niego będą m.in. mieszkańcy Smolca. Zmianę na lepsze odczują także mieszkańcy Muchoboru Wielkiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze