Na nowym torowisku, na całej długości trasy tramwajowej na Popowice, sadzona jest zieleń. Zakwitnie w różnych kolorach na wiosnę.
Na powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych, między torami tramwajowymi, powstanie "zielony dywan" wzdłuż ulic Długiej i Popowickiej. Rzopoczęły się prace przy tworzeniu zielonego torowiska na nowej trasie tramwajowej na Popowice.
- Będzie to "dywan" ze specjalnie dobranych gatunków rokitników, wytrzymałych i niewymagających intensywnej pielęgnacji. Na wiosnę zakwitną w różnych kolorach - mówi Bartosz Nowak z Wrocławskich Inwestycji.
Prace przy realizacji inwestycji są nieco opóźnione. Pisaliśmy o tym tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze