Reklama

Nowe zielone torowisko we Wrocławiu. Ruszyły prace [ZDJĘCIA]

07/10/2022 11:56

Na nowym torowisku, na całej długości trasy tramwajowej na Popowice, sadzona jest zieleń. Zakwitnie w różnych kolorach na wiosnę.

Na powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych, między torami tramwajowymi, powstanie "zielony dywan" wzdłuż ulic Długiej i Popowickiej. Rzopoczęły się prace przy tworzeniu zielonego torowiska na nowej trasie tramwajowej na Popowice.


- Będzie to "dywan" ze specjalnie dobranych gatunków rokitników, wytrzymałych i niewymagających intensywnej pielęgnacji. Na wiosnę zakwitną w różnych kolorach - mówi Bartosz Nowak z Wrocławskich Inwestycji.


Prace przy realizacji inwestycji są nieco opóźnione. Pisaliśmy o tym tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości