Reklama

Nożownik z Żabki zobaczył swoje zdjęcie na Facebooku. Skruszony poszedł na komisariat

18/09/2023 13:28

Nieoczekiwany zwrot akcji w poszukiwaniach sprawcy pobicia, do którego doszło w sierpniu w centrum Wrocławia. 25-latek sam zgłosił się na komisariat po tym, jak zobaczył, że policja opublikowała jego wizerunek. Opłaciło mu się to.

Wrocławska policja upubliczniła wizerunek nożownika 31 sierpnia. Pobicie miało miejsce w Żabce przy ulicy Kościuszki. Na Facebooku zobaczył go również główny zainteresowany i zareagował zaskakująco: przyszedł na komisariat w Krakowie i przyznał się do winy. Następnie został przetransportowany do Wrocławia.


- 25-latek to mieszkaniec województwa małopolskiego. Usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności - mówi Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

Reklama

I dodaje, że prokuratura uwzględniła jego dobrowolne zgłoszenie się i na czas postępowania zastosowała wobec niego łagodniejszy środek zapobiegawczy - policyjny dozór.



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości