Od soboty zapowiadają się zmiany dla pasażerów MPK. Z mapy wrocławskiej komunikacji miejskiej znikną trzy przystanki o nazwie „Dworzec Główny PKP”.
Wrocławski urząd miejski poinformował, że od soboty, 27 sierpnia swoje dotychczasowe nazwy zmienią trzy przystanki zlokalizowane w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Główny.
Na „Dworzec Autobusowy” zostanie przemianowany przystanek zlokalizowany na wysokości dworca kolejowego oraz budowanej galerii wraz z dworcem autobusowym przy ul. Suchej.
Od soboty przystanek przy ulicy Stawowej będzie nosił nazwę „Dworzec Główny (Stawowa)”, a w rejonie skrzyżowania ulic Kołłątaja, Piłsudskiego i Peronowej pojazdy komunikacji miejskiej będą zatrzymywać się na przystanku o nazwie „Dworzec Główny”.
Do tej pory wszystkie powyższe przystanki nosiły wspólną nazwę "Dworzec Głowny PKP".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze