Od soboty tramwaje linii 0, 5, 11 i 15 wrócą na swoją trasę wiodącą przez wyremontowane torowisko tramwajowe w ul. Piłsudskiego, na odcinku pl. Legionów - Świdnicka. Skończą się także utrudnienia dla kierowców.
Uruchomienie komunikacji tramwajowej oznacza zakończenie inwestycji i likwidację zmian w organizacji ruchu kołowego wprowadzonych podczas realizacji inwestycji - zwężenia, zakaz lewoskrętu i przeniesiony przystanek A. z ul. Zielińskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze