Reklama

Oficjalnie: Arkadiusz Piech podpisał kontrakt ze Śląskiem!

23/06/2017 13:09

Potwierdziły się nasze informacje - nowym napastnikiem Śląska Wrocław będzie Arkadiusz Piech. W piątek w południe wrocławski klub zaprezentował pięciu nowych piłkarzy (Jakub Kosecki, Michał Chrapek, Oktawian Skrzecz, Jakub Słowik i Djordje Cotra, a wieczorem poinformował o Piechu.

Wrocławski klub od dłuższego czasu miał problemy ze skutecznością napastników. Kiedy pod koniec poprzedniego sezonu odblokował się Kamil Biliński, wydawało się, że w końcu znalazł się strzelec wyborowy, ale klub postanowił nie przedłużać z nim kontraktu. Wychowanka WKS-u zastąpi Arkadiusz Piech.

Zawodnik ten pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym mieście - Świdnicy. Przełomowym momentem okazał się dla niego transfer do Ruchu Chorzów, z którym w 2012 roku sięgnął po wicemistrzostwo Polski. Później swoją karierę kontynuował w tureckim Sivassporze, Zagłębiu Lubin oraz w Legii Warszawa. Podczas pobytu w stołecznym klubie dwukrotnie przebywał na wypożyczeniach - w GKS-ie Bełchatów i AEL-u Limassol.

Ostatni sezon także spędził na Cyprze, gdzie związany był z Apollonem Limassol. W 27 spotkaniach dla tego zespołu zdobył 9 bramek. Natomiast w polskiej ekstraklasie może pochwalić się dorobkiem 45 goli w 133 meczach. Arkadiusz Piech zanotował także 4 występy w reprezentacji Polski.

Umowa z zawodnikiem obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.



prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości