Reklama

Ogłoszono pierwsze nazwiska muzyków, którzy wystąpią na nowym cyklu koncertów

16/04/2021 08:54

W lipcu na placu przed wrocławskim Impartem zainaugurowany zostanie cykl koncertów „Letnie Brzmienia”. Wystąpią na nim m.in.: duet Kwiat Jabłoni, sanah, Artur Rojek, zespoł LemON i Mrozu.

– W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, promującego wydany niedawno album „Kundel” Artura Rojka czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko – czytamy w opisie wydarzeni.   


W trakcie cyklu koncertów „Letnie Brzmienia” wystąpią także chociażby: Mrozu, Mikromusic, Kuba Badach, Katarzyna Nosowska i zespół LemONIgorem Herbutem.

Bilety, w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł, trafią do sprzedaży w poniedziałek, 19 kwietnia, o godz. 12. Będzie je można kupować za pośrednictwem strony internetowej.

Dzieci do 6. roku życia będą mogły uczestniczyć w koncertach bezpłatnie. Wiek będzie musiał zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Regulamin imprezy znajduje się tutaj. Organizatorzy zapewniają, że koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach na Facebooku.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: OTO PIERWSZE GWIAZDY 3-MAJÓWKI. IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ MIMO PANDEMII


mh/mat.pras.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości