Reklama

Państwowe mieszkania na wynajem już we Wrocławiu [GALERIA]

10/04/2017 10:37

Fundusz Mieszkań na Wynajem, komercyjna inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego, oddał do użytku pierwszy budynek we Wrocławiu. Znajduje się on na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Dąbrowskiego 40.

W ramach Funduszu we Wrocławiu powstało 118 mieszkań o powierzchni od 26 do 84 m kw. Mieszkania są nowe, wykończone i urządzone. Znajdują się w nich szafy, lodówki, zmywarki, płyty grzewcze, pralki oraz wanny z szybą prysznicową. Każde z nich ma balkon lub taras. Do dyspozycji lokatorów są też miejsca postojowe, komórki lokatorskie, parking dla rowerów, wózkarnia i plac zabaw. Najwyższa kondygnacja to mieszkania z antresolami.


Ceny wynajmu zaczynają się od 1610 zł miesięcznie plus blisko 140 zł opłat dodatkowych za mieszkanie o powierzchni 33,54 m kw. Jest to kwota proponowana przy umowie na okres 2 do 4 lat. Przy wynajmie na 6-12 miesięcy miesięczna stawka jest wyższa, bo wynosi 1770 zł, a na 13-23 miesiące – 1690 zł.

Reklama

Inwestor podkreśla, że przy doborze lokalizacji budynku zaważyły m. in. sąsiedztwo dworców PKP i PKS oraz nieduża odległość do centrum miasta. Oferta skierowana jest do osób, które nie chcą lub nie mogą kupić mieszkania, ale też dla firm szukających lokali dla swoich pracowników. W budynku można też prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą.


Największymi zaletami tej formy wynajmu są stabilność umowy i gwarantowany, nienaganny standard mieszkań. Fundusz Mieszkań na Wynajem dostał od wrocławian 130 wniosków i podpisał już kilkanaście umów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości