W marcu ubiegłego roku kierowca mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość na ulicy Jedności Narodowej o prawie 90 km/h. Wrocławski sąd właśnie wydał w tej sprawie surowy wyrok - nałożył na pirata drogowego grzywnę w wysokości 2 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna musi zapłacić 250 złotych za postępowanie sądowe.
Do zdarzenia doszło 6 marca 2012 roku, około południa. Kierowca mercedesa jechał ulicą Jedności Narodowej z prędkością 137 km/h - to o 87 km/h szybciej niż pozwalają w tym miejscu przepisy. Jego "wyczyny" uwiecznił fotoradar straży miejskiej.
Sąd nie okazał się łaskawy dla pirata drogowego. Za niezastosowanie się do ogranicznego prędkości, nałożył na niego grzywnę w wysokości 2000 złotych. Ponadto mężczyzna musi pokryć koszty postępowania sądowego, co znaczy, że jego portfel uszczupli się o kolejne 250 złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze