Reklama

Pędził prawie 140 km/h przez Jedności Narodowej. Zapłaci ponad 2 tysiące złotych

07/02/2013 00:00

W marcu ubiegłego roku kierowca mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość na ulicy Jedności Narodowej o prawie 90 km/h. Wrocławski sąd właśnie wydał w tej sprawie surowy wyrok - nałożył na pirata drogowego grzywnę w wysokości 2 tysięcy złotych. Dodatkowo mężczyzna musi zapłacić 250 złotych za postępowanie sądowe.

Do zdarzenia doszło 6 marca 2012 roku, około południa. Kierowca mercedesa jechał ulicą Jedności Narodowej z prędkością 137 km/h - to o 87 km/h szybciej niż pozwalają w tym miejscu przepisy. Jego "wyczyny" uwiecznił fotoradar straży miejskiej.


Sąd nie okazał się łaskawy dla pirata drogowego. Za niezastosowanie się do ogranicznego prędkości, nałożył na niego grzywnę w wysokości 2000 złotych. Ponadto mężczyzna musi pokryć koszty postępowania sądowego, co znaczy, że jego portfel uszczupli się o kolejne 250 złotych.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości