Reklama

Pegaz już tętni życiem

04/08/2016 11:39

Położony w samym centrum Wrocławia biurowiec Pegaz zaczyna tętnić życiem. Pierwsi najemcy już wprowadzili się do swoich nowych biur. Wkrótce otwarty zostanie tam popularny dyskont.

Inwestycja o łącznej powierzchni prawie 18 tys. m2 składa się z dwóch budynków. Pierwszy z nich zlokalizowano pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego i Garbarską. Budynek B mieści się w trójkącie ulic Garbarskiej, Ruskiej i św. Mikołaja.


Niekwestionowanym atutem biurowca jest jego lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum Wrocławia, przy jednym z głównym szlaków komunikacyjnych. Najemcy oprócz nowoczesnych powierzchni biurowych z przestronnymi oknami mają do dyspozycji podziemny parking na 360 miejsc oraz „zielone tarasy” - strefę relaksu i spotkań ze współpracownikami.

Reklama

- 8 czerwca otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie. 29 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie budynku. Inwestycję udało się zrealizować w zakładanym przez nas czasie - mówi w rozmowie z portalem tuWroclaw.com Paweł Pałczyński z UBM Polska.


Do tej pory udało się wynająć około 50% powierzchni biurowych. Na wynajem lokali handlowo-usługowych do tej pory zdecydowały się tylko dwa podmioty. Jednym z nich jest właściciel sieci sklepów Biedronka. - Lokal został przekazany najemcy, który jest już na etapie wyposażania sklepu – dodaje Pałczyński.

Reklama

W lokalu pojawiły się już półki sklepowe oraz stanowiska dla kasjerów. W witrynie przyszłej Biedronki widnieje ogłoszenie o wolnych etatach dla kasjerów i sprzedawców. Będzie to już trzeci sklep tej sieci działający w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości