Kto nie wybrał się w piątkowy wieczór na spacer, niech żałuje! Po kilku dniach fatalnej pogody wreszcie można było poczuć wiosnę! Przyjemne 12 stopni na termometrach i pogodne wieczorne niebo zrobiły swoje. Wrocław wyglądał bajecznie. Zobaczcie zdjęcia!
Niestety, to była na razie ostatnia szansa na piękny, wiosenny spacer. W weekend znów czeka nas ochłodzenia, a za oknami będzie paskudnie. Trochę lepsza pogoda dopiero w poniedziałek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze