Do szokującego zdarzenia doszło we wtorkowe wczesne popołudnie. Jeden z pasażerów symulował w tramwaju atak serca. Na czas akcji jego ratowania wstrzymano ruch innych wozów MPK. Okazało się, że mężczyzna jest... pijany.
Wszystko działo się na ulicy Lotniczej, w tramwaju linii numer 3, jadącym w kierunku centrum miasta. Jeden z pasażerów nagle złapał się za serce i osunął na podłogę pojazdu. Tramwaj zatrzymano, a pasażerowie wraz z motorniczym wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze