Reklama

Pokłócili się o koparkę. Jest poszukiwana w innym województwie

04/12/2018 12:02

Policjanci z Wrocławia znaleźli na terenie Starego Miasta koparkę wartą blisko 600 tys. zł, zgłoszoną jako utracona w woj. śląskim. A wszystko zaczęło się od awantury na budowie.

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu zostali wezwani na teren jednego z placów budowy do rozstrzygnięcia sporu między pracownikami. Zdarzenie miało miejsce na terenie Starego Miasta, a obiektem awantury była koparka warta 600 tys. zł. 


Interweniujący na miejscu policjanci sprawdzili sprzęt w policyjnych systemach informatycznych. Okazało się, że figuruje on jako utracony na terenie woj. śląskiego, a postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Katowic.


- Sprzęt przekazano przedstawicielowi firmy budowlanej. Przywłaszczenie powierzonego mienia jest przestępstwem zagrożonym karą do 5 lat pozbawiania wolności - mówi Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości