Reklama

Policja zatrzymała szajkę złodziei. Okradali... kościelne skarbonki

28/03/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o okradanie kościołów. Sprawcy działali na terenie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego. Ich łupem padały kilkuset złotowe kwoty z kościelnych skarbonek.

Wrocławscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o włamania do kościołów. To dwóch mężczyzn w wieku 24 i 33 lat oraz 19–letnia kobieta. Ich łupem za każdym razem padały kwoty w wysokości kilkuset złotych, pochodzące z kościelnych skarbonek.


– Do chwili obecnej policjanci zajmujący się tą sprawą udowodnili podejrzewanym 8 tego typu czynów, które zaistniały w różnych miejscach na terenie Dolnego Śląska, w tym we Wrocławiu, a także na terenie województwa opolskiego – informuje Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości