Reklama

Policjanci poszukują zaginionego mężczyzny. Ostatni raz był widziany we Włoszech [ZDJĘCIE]

28/01/2020 13:55

Wrocławscy policjanci poszukują Sebastiana Dubieńskiego. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt w 2005 roku, kiedy przebywał we Włoszech. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą wiedzieć, gdzie zaginiony aktualnie przebywa.

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec prowadzą działania związane z zaginięciem Sebastiana Dubieńskiego (ur. 1975 r.). Mężczyzna w 2000 roku wyjechał do pracy do Włoch. Ostatni kontakt telefoniczny rodzina miała z nim w 2005 roku, kiedy prawdopodobnie przebywał w miejscowości Fugii we Włoszech.


Mężczyzna ma około 182 cm, zielone oczy, duży nos i pełne uzębienie. W chwili zaginięcia ważył 75 kg i był szczupły. Policja udostępniła jego ostatnie aktualne zdjęcie oraz zdjęcie uwzględniające progresję wiekową.

Reklama

– Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat możliwego miejsca pobytu mężczyzny, prosimy o kontakt ze służbą dyżurną Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec pod całodobowym numerem telefonu 71 343 56 77 – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z KMP we Wrocławiu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości