Reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę na Dworcu Głównym. W plecaku miał 6,5 tysiąca porcji amfetaminy

25/04/2013 00:00

Policjanci z Wrocławia zatrzymali 32-letniego mieszkańca Brzegu, przy którym znaleźli duże ilości narkotyków. Funkcjonariusze w plecaku mężczyzny ujawnili prawie 6500 porcji amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

– Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Do zatrzymania doszło na dworcu Wrocław Główny. Podczas przeszukania 32-latka funkcjonariusze w plecaku ujawnili blisko 6500 porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany – mówi o sprawie Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie, w tym gdzie miały trafić narkotyki. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości