Policjanci z Wrocławia zatrzymali 32-letniego mieszkańca Brzegu, przy którym znaleźli duże ilości narkotyków. Funkcjonariusze w plecaku mężczyzny ujawnili prawie 6500 porcji amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
– Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Do zatrzymania doszło na dworcu Wrocław Główny. Podczas przeszukania 32-latka funkcjonariusze w plecaku ujawnili blisko 6500 porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany – mówi o sprawie Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze