Wrocławski policjant uratował kobietę, która kilka godzin wcześniej zaginęła w Legnicy. Funkcjonariusz wracając do domu po służbie, zauważył samochód, którym mogła się poruszać poszukiwana. Fakt ten skojarzył z komunikatem otrzymanym wcześniej w pracy.
Funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wracając z pracy do domu po służbie, na terenie powiatu średzkiego zauważył samochód osobowy zaparkowany na poboczu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze