Zaledwie stu maturzystów pojawiło się w poniedziałek na wrocławskim Rynku, by odtańczyć Poloneza dla Fredry. W pierwszych parach wokół ratusza przeszli z nimi przedstawiciele władz kilku wrocławskich uczelni.
To już XXI edycja wydarzenia. W poprzednich latach Polonez dla Fredry sprowadzał na Rynek tysiące licealistów. Przez dwa ostatnie lata z powodu pandemii impreza się nie odbywała. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądał Polonez dla Fredry 2022.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze