Reklama

Polsko-Czeski Rajd Pieszy „Po drodze z Interregiem” już 18 maja w Szklarskiej Porębie!

16/05/2024 12:37

Polsko-Czeski Rajd Pieszy „Po drodze z Interregiem” odbędzie się już 18 maja w Szklarskiej Porębie.

Województwo Dolnośląskie wraz z Centrum Rozwoju Regionalnego Republiki Czeskiej oraz czeskimi Krajami: Libereckim, Hradeckim i Pardubickim zapraszają do udziału w Polsko-Czeskim Rajdzie Pieszym „PO DRODZE Z INTERREGIEM”, który odbędzie się 18 maja na terenie Dolnośląskiego Centrum Sportu Polana Jakuszycka w urokliwej Szklarskiej Porębie.


Rajd obejmować będzie 2 trasy do wyboru: dla rodzin z dziećmi oraz zapalonych piechurów. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiet startowy, butelkę wody, lunchbox, dyplom oraz atrakcyjne gadżety. Po zakończeniu trasy zostanie zorganizowane integracyjne polsko-czeskie ognisko. A wszystko to zupełnie bezpłatnie!

Reklama

Podczas rajdu będzie można się także zapoznać z ofertą turystyczną pogranicza polsko-czeskiego, dowiedzieć się, czym jest Interreg Czechy – Polska i jak korzystać z jego efektów. Dodatkowo przewidziano atrakcje dla całej rodziny, takie jak fotobudka, koło fortuny z nagrodami oraz kolorowanki i inne konkursy dla dzieci.


Na Rajd Pieszy obowiązują zapisy:


https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9559


Liczba uczestników jest ograniczona tylko do 150 osób, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 8:30-10:00, każdy uczestnik musi odebrać numer startowy oraz informator.


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości