Reklama

Pościg jak z filmów sensacyjnych. Policja złapała złodziei samochodu za Wrocławiem

18/06/2013 00:00

Do aresztu trafili dwaj mężczyźni, podejrzani o włamanie i kradzież samochodu. Wrocławscy policjanci zatrzymali ich po pościgu w okolicach Długołęki.

– Policjanci zauważyli jadący samochód w okolicach Długołęki. Mając podejrzenie, że auto jest skradzione podjęli działania zmierzające do jego zatrzymania. Kierujący samochodem nie zatrzymał się do kontroli i podjął próbę ucieczki, uderzając kilkakrotnie w radiowóz. Następnie kierujący wraz z pasażerem wyskoczyli z auta i rozpoczęli uciekać pieszo – opisuje sprawę nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


 

 


Po krótkim pościgu obaj zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Jak się okazało są to dwaj mieszkańcy Wrocławia w wieku 40 i 42 lat. Policjanci ustalili, że auto zostało skradzione pod koniec maja br. na terenie dzielnicy Krzyki, a jego wartość to ok. 40 tysięcy złotych.

Reklama

 


– Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie oraz ustalają czy zatrzymani nie mają na swoim koncie więcej takich czynów. Za kradzież z włamaniem sprawcom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu – dodaje Krzysztof Zaporowski.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości