Reklama

Poseł PiS składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie zdjęcia przy pomniku rotmistrza Pileckiego

25/08/2017 17:40

Sześć młodych osób, które pozowało do fotografii przy pomniku rotmistrza Witolda Pileckiego najprawdopodobniej nie uniknie odpowiedzialności prawnej. O możliwości popełnienia przestępstwa została już zawiadomiona prokuratura.

Zgłoszenia dokonał poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński. - Lewactwo łamiące prawo czuje się bezkarne w demokratycznej Polsce? Dość tego - napisał na swoim profilu na Twitterze.


MŁODZIEŻ ZBEZCZEŚCIŁA POMNIK ROTMISTRZA PILECKIEGO? TO PRACOWNICY POBLISKIEJ RESTAURACJI



Lewactwo łamiące prawo czuje się bezkarne w demokratycznej Polsce?
Dość tego!
Moje zawiadomienie do prokuratury! pic.twitter.com/f8D8rpGbDO


— Dominik Tarczyński (@D_Tarczynski) 25 sierpnia 2017




 


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości