Reklama

Poważny wypadek na Nowym Dworze. Starszy mężczyzna potrącony przez 2 auta

06/02/2013 00:00

W środowy wieczór do groźnego wypadku doszło na wrocławskim Nowym Dworze. Na ulicy Rogowskiej starszego mężczyznę, który wybiegł na drogę zza autobusu, potrąciła najpierw honda, a później opel. Poszkodowanego w ciężkim stanie przewieziono do szpitala.

Wypadek wydarzył się około godziny 18. Starszy, około 60-letni mężczyzna wtargnął na ulicę Rogowską zza autobusu, który stał na przystanku i został potrącony przez osobową hondę - kobieta prowadząca auto nie zdążyła wyhamować.

Siła uderzania wyrzuciła mężczyznę na przeciwny pas ruchu, gdzie wpadł pod nadjeżdżającego opla.


Potrącony mężczyzna utknął pod samochodem. Aby go uwolnić, potrzebna była pomoc strażaków. Poszkodowanego przewieziono do szpitala. Był przytomny, ale znajdował się w ciężkim stanie.

Przez dłuższy czas ulica Rogowska była zablokowana.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości