Kierowca autobusu próbował zawrócić. Wjechał na torowisko i zderzył się z tramwajem.
Około godziny 17 w czwartek, 21 września, doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia na ulicy Piłsudskiego. W tramwaj linii 22 jadący od strony Orląt Lwowskich w kierunku placu Legionów wjechał autobus turystyczny, Do wypadku doszło, gdy kierowca autobusu próbował zawrócić na ulicy Piłsudskiego i chciał przejechać przez torowisko.
Przejazd samochodów w stronę pl. Legionów jest utrudniony, tworzą się zatory.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze