We wtorkowy poranek straż pożarna interweniowała w rejonie autostradowej obwodnicy Wrocławia, gdzie doszło do pożaru samochodu.
Auto osobowego z nieznanych przyczyn stanęło w ogniu na zjeździe z AOW na rondo na ulicy Żmigrodzkiej. Kierowca nie był w stanie sam poradzić sobie z ugaszeniem pożaru, dlatego na miejsce wezwano strażaków.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze