Reklama

Pożar auta na rondzie pod autostradową obwodnicą Wrocławia

09/04/2013 00:00

We wtorkowy poranek straż pożarna interweniowała w rejonie autostradowej obwodnicy Wrocławia, gdzie doszło do pożaru samochodu.

Auto osobowego z nieznanych przyczyn stanęło w ogniu na zjeździe z AOW na rondo na ulicy Żmigrodzkiej. Kierowca nie był w stanie sam poradzić sobie z ugaszeniem pożaru, dlatego na miejsce wezwano strażaków.


Do akcji skierowano dwie jednostki straży pożarnej, które po przyjeździe na miejsce szybko zażegnały niebezpieczeństwa. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Nie ma też już utrudnień na drodze w tym rejonie.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości