Reklama

Pożar auta na Tarnogaju

27/04/2013 00:00

Sporo dymu, zniszczony samochód i akcja straży pożarnej. Tak zakończył się pożar auta na jednej z ulic wrocławskiego osiedla Tarnogaj.

Wszystko działo się w sobotnie południe. Mężczyzna kierował swoim samochodem na ulicy Gazowej we Wrocławiu, gdy nagle zauważył dym wydobywający się spod maski.


 


Okazało się, że ogień pojawił się w komorze silnika. Szofer na miejsce wezwał więc strażaków.


 


 

 


Na miejsce przyjechały aż dwa zastępy straży pożarnej, które szybko poradziły sobie z ugaszeniem ognia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Nie ma też już utrudnień w ruchu w tym rejonie.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości