Sporo dymu, zniszczony samochód i akcja straży pożarnej. Tak zakończył się pożar auta na jednej z ulic wrocławskiego osiedla Tarnogaj.
Wszystko działo się w sobotnie południe. Mężczyzna kierował swoim samochodem na ulicy Gazowej we Wrocławiu, gdy nagle zauważył dym wydobywający się spod maski.
Okazało się, że ogień pojawił się w komorze silnika. Szofer na miejsce wezwał więc strażaków.
Na miejsce przyjechały aż dwa zastępy straży pożarnej, które szybko poradziły sobie z ugaszeniem ognia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Nie ma też już utrudnień w ruchu w tym rejonie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze