Między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz na autostradzie A4 z niewiadomych dotąd przyczyn doszło do pożaru osobówki. Na szczęście nikt nie został ranny.
Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 1 w nocy. Na autostradzie A4, na wysokości 169. km między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz w stronę Katowic doszło do pożaru pojazdu osobowego z napędem hybrydowym. Nie było poszkodowanych osób. Ruch odbywał się jednym pasem, obecnie nie ma już utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze