Doszczętnie spłonął samochód osobowy, który zapalił się w niedzielę po godz. 16 na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Do zdarzenia doszło za Kątami Wrocławskimi na jezdni w kierunku Wrocławia. Chwilę wcześniej niemal na tej samej wysokości na jezdni w kierunku Legnicy samochód osobowy uderzył z kolei w barierki energochłonne.
Autostrada A4 w obu kierunkach stoi w sporych korkach. Sięgają już kilku kilometrów. Droga w miejscu wypadków jest przejezdna, ale do dyspozycji kierowców na każdej z jezdni jest tylko jeden pas ruchu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze