Poważne utrudnienia na autostradzie A4, między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz. Tir uderzył w bariery, a potem stanął w ogniu. Jedna osoba została ranna, droga jest całkowicie zablokowana.
- Pojazd najechał na bariery energochłonne i zaczął się palić. Jezdnia zablokowana w kierunku Katowic. W kierunku Wrocławia zablokowany lewy pas z uwagi na akcję gaśniczą - poinformowała po godzinie 8 rano GDDKiA. Wiadomo, że ranna została jedna osoba. Objazd odbywa się przez węzeł Wrocław Wschód i drogą DW 395, pojazdy z zatoru mogą wyjeżdżać z A4 przez MOP Wilkowice. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze